سوالات متداول(FAQ)

پرتکرار ترین سوالاتی که از ما پرسیده میشوند

نحوه خرید به این صورت است که ابتدا محصول مورد نظرخود را انتخاب نموده و سپس با شماره هایی که در سایت آمده با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند. قابل ذکر میباشد ارسال رایگان به شهرستانها تا باربری همان استان یا شهر صورت میگیرد.

شما می توانید بعد از انتخاب کالای خود با هماهنگی مشاور فروش مبلغی را بصورت بیعانه پرداخت نموده، و پس از دریافت کالای خود مانده فاکتور را در لحظه به آورنده

کالا پرداخت نمایید. لازم بذکر میباشد این روش تنها در تهران و حومه قابل اجرا میباشد.

مشتری می تواند از طریق تلفنهای آمده در سایت با مشاوران فروش تماس گرفته و از چگونگی ارسال و خدمات (رایگان) در اکثر مناطق کشور اطلاع حاصل نماید.

قابل ذکر میباشد ارسال رایگان به شهرستانها تا باربری همان استان یا شهر صورت میگیرد.

در ضمن شما میتوانید با دریافت شماره بیجک باربری با تماس به آن واحد از زمان رسیدن خودرو حامل کالای شما اطلاع حاصل فرمائید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات در مورد نحوه استفاده از کالای خریداری شده و یا مقایسه کالاهای مشابه با تماس از طریق تلفن های آمده در سایت از مشاوره همکاران ما در فروشگاه بهره مند شوید.

در رابطه با گارانتی و چگونگی خدمات پس ار فروش ، مخصوص هر برند حتما با مشاوران ما تماس داشته باشید.

این مدت بستگی به کالای خریداری شده، موجود بودن و همچنین شهر محل سکونت خریدار دارد ولی عموماً کالاهای «صندلی برتر» در صورت موجود بودن در تهران و حومه و همچنین شهرستانها همان روز ارسال میگردد. و در صورت عدم وجود حداکثر۵ تا ۴ روز کاری در تهران و ۷تا ۸ روز کاری در سایر شهرها تحویل سفارش دهنده خواهند شد.

در صورتی که کالای مورد نظر خود را درسایت نیافتید با شماره های آمده در سایت تماس بگیرید همکاران ما سفارش شما را بررسی و در صورت امکان محصول مورد نظر را برای شما تهیه خواهند نمود.

اگر کالای شما داری گارانتی می باشد از شرکت ضمانت کننده پیگیری نمایید.

البته آماده راهنمایی و حل مشکل شما نیز میباشد.

سبد خرید
کمک لازم دارید؟پیام دهید